• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Kurum amirleri değişiyor.

Asarcık kamu kurumlarındaki dair amirlerin tayinleri devam ediyor.
Uzun yıllardır İlçe de görev yapan daire amirleri rotasyon veya kendi istekleri ile başka illere atanarak ilçemizden ayrılıyorlar.
5 yıldır İlçe Jandarma Komutanı olan Fuat Yürekli ilçedeki görevi sona erdiğinden Nevşehir' e atandı.
Uzun yıllardır ilçemizde görev yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Şahin ve Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Sezek rotasyon sonucu Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü' ne atandılar.
İki yıldır ilçemizde görev yapan İlçe Emniyet Amiri Musa Asarkaya' nın tayini ise Amasya Emniyet Müdürlüğü' ne çıktı.
5 yıldır Malmüdürlüğü görevini yürüten İbrahim Özyol' da Amasya merkeze atandı.
Yaklaşık 2 yıldır İlçe Müftülüğü görevini yürüten Veysel Kazi ise Tunceli' ye atandı.
Tayin olan daire amirlerine ilçemizdeki hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerlerinde başarılar dileriz.

4107 kez okundu

Yorumlar

     04/09/2014 13:13

Asarcık Orhan şahin ve Ali Sezek ten kurtulduğuna yatıp kalkıp dua etmeli Asarcık eğitiminin önünü tıkayan iki şahsiyettir kendileri Orhan ŞAHİN Asarcık a geldiği günden gittiği güne kadar kak kiri kuk kiri den başka bir iş yapmadı yapacak yetenekte yoktu zaten, Ali SEZEK e gelince Milli Eğitim camiasında çalışmakta olan öğretmenler başta olmak üzere birçok kişiyi yalan yanlış şikayet ederek göze girme peşinde olan bir kişidir. Asarcık kurtuldu İNŞAALLAH
Misafir - Asarcık

eğitim     03/09/2014 15:40

ben Asarcık da öğretmenim. Ali SEZEK ve Orhan ŞAHİN müdürlerin uyumlu planlı projeli ve Ali bey in konusuna hakimiyeti iş azmi ile çok iyi bir noktaya gelmişti. Endişem bu emeklerin tüketilmesi , yeni kadrodan endişeliyim. Yeni ilçe müdürü çok zayıf kalıyor ,bizler gideceğiz Asarcık zor olacak gibi......
Misafir - ÖĞRETMEN

değer, kıymet     26/08/2014 11:33

Allah yolunu açık etsin Ali bey Asarcık ilçemize Asarcıklılara çok hizmet ve yardımları oldu. Ben çocuklarımı onun sayesinde okuttum benim gibi yüzlerce insana faydası oldu. Burda iken kıymetini pek bilememiştik
Misafir - asarcık

hizmet     22/08/2014 08:20

Ali bey iyi bir göreve gitti. Ali bey den Asarcık olarak yararlanmalıyız. evet ilçemize çok katkıları oldu bunları inkar eden günaha girer, ancak daha fazla katkı almak için küstürmeyelim.
Misafir - ahmet

Teşekkürler Ali SEZEK     19/08/2014 21:32

kim ne derse desin Asarcık çok önemli bir değerini kaybetti. O da ALİ SEZEK. Asarcık ile ilgili büyük projeleri vardı. Ali bey Asarcık ve Asarcıklıya her zaman yardımcı olacağından eminim. Tam bir proje ve görev adamıdır.
Misafir - asarcıklı

okul     16/08/2014 21:49

BEN SİZE KATILMIYORUM BENİM KÖYÜM ÇULHAOGLU KÖYÜ EGİTİM SIFIR.OKULUN HALİ ONDAN BERBAT.İNANMASANIZ GİDİN BİZİM KÖYÜN OKULUNUN HALİNE VE TUVALET DUUMUNA BAKIN..
Misafir - SİNAN ÇULHA

Ali SEZEK     15/08/2014 21:02

Ali sezek in yeri bakalim nasil dolacak. Egitim in kalitesinin yukseltilmesi ilceye kazandirdigi okullar insanlarimiza gostermis oldugu ilgi ve yardim muhtarlarin her isine destek olmasi yol gostermesi basi agriyan Ali Sezek i ariyordu. Bundan sonrasini Asarcikli hemserilerimiz dusunsun.
Misafir - asarcokli ahmet

Saat
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.39337.4229
Euro8.99819.0341
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret320642