• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

İspanyol misafirler Kaymakam Sedat Ateş' i ziyaret etti.

 Avrupa Birliği Hayat Boyu Öğrenme Programı Projesi  kapsamında  Samsun’a gelen İspanyol heyeti  bu gün Asarcık' ı ziyaret etti.

Karşılıklı olarak her iki ülkede de var olan devamsızlık sorununu tespit edip gerekli önleme programları ile kontrol altına almayı ve azaltmayı hedefleyen proje Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge çalışanlarınca geliştirilirken proje kapsamında Samsun’a gelen idereci ve eğitimcilerden oluşan yabancı heyet İspanya’nın Valencia bölgesinden geldi.

Yabancı heyet Asarcık Kaymakamı Sedat Ateş'i makamında ziyaret. Heyete Kaymakam Sedat Ateş tarafından İlçedeki eğitm -öğretim hakkında bilgi verildi.

Heyet daha sonra Asarcık Belediye Başkanı İbrahim Yüce ve İlçe Milli Eğitm Müdürlüğünü ziyaret etti. Misafirlere Yeşilköy' deki Kahyaoğlu lokantasında yöresel yemekler ikram edildi.

  Heyette bulunanlar:  (Kaynak)

Josep Maria Mas i Garcia (Valensiya Montserrat Belediye Başkanı), Angeles Jimenez (Valensiya Montserrat Kültür Müdürü), Juan Arona Cases (Valensiya Montserrat Emniyet Müdürlüğü Yetkilisi), Prof. Dr. Angel Florencio Latorre (Valensiya Ünv. Akademisyen), Maria Oreto Campos Martinez  (Okul Aile Birliği Başkanı), Bernardo Mora Fandos (Alcalans Lisesi Öğretmeni), Francesc Xavier Mesado Company (Alcalans Lisesi Öğretmeni), Maria Amparo Crespo Fernandez (Evaristo Calatayud İ.Ö.O.), Maria Jose Peris Gil (Evaristo Calatayud ( İ.Ö.O. Müdiresi), Laura Carrasco Alemany (Chilet Belediyesi Psikolog), Miguel Ignacio Chilet Torres (Catalayud İ.Ö.O. Psikolog), Maria Del Carmen Carrion Quiles (Calatayud İ.Ö.O. Öğretmeni).

 8216 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.469313.5233
Euro15.383215.4449
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam56
Toplam Ziyaret345847